Lewy panel
Skontaktuj się z
doradcą
666 907 107

MEGA-CARS

Krzywaczka 627

32-442 Krzywaczka

Adres sklepu Mega-Cars

Cena zbyt wysoka?

Zadzwoń, lubimy negocjować.

Tel. 666-907-107

Pokaż lewy panel

Koszt dostawy


Naszym  celem jest zadowolenie klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zakupione towary dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie. Towar zamówiony do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia, które wpłyną po godzinie 13.00 wysyłamy następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem warunkiem wysyłki jest zaksięgowanie przelewu od Państwa, lub otrzymanie potwierdzenia przelewu. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub święta zrealizujemy w najbliższym dniu roboczym. Gdyby czas realizacji zamówienia uległ wydłużeniu, co może się zdarzyć w wyjątkowych sytuacjach niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

Darmowa dostawa dotyczy standardowych zamówień o wartości powyżej 800 zł brutto.

Kurier FedEx

Naszym głównym partnerem logistycznym jest firma kurierska FedEx , która jest liderem i ekspertem w zakresie obsługi ekspresowych przesyłek krajowych i zagranicznych. Taki partner gwarantuje niezawodność dostaw. Wszystkie przesyłki FedEx do kwoty 500 zł są ubezpieczone.
 

Dostawa

Standardowe koszty wysyłki dostaw krajowych firmą kurierską FedEx wynoszą :

17 zł brutto (płatność z góry: przelew bankowy lub płatności elektroniczne)
21zł brutto (płatności za pobraniem)

Dotyczą paczki standardowej do 30 kg: najdłuższy bok: 150cm, pozostałe boki: po 70cm, suma 2 najdłuższych wymiarów: 180cm

 

W przypadku zamówień niestandardowych na "części gabarytowe" - głównie elementów karoserii, koszty wysyłki wynoszą:
 
50 zł brutto (płatność z góry: przelew bankowy lub płatności elektroniczne, do 30kg i 300cm obwodu, bez względu na wartość przesyłki)
 
Wycenia idywidualna transportu; W przypadku przesyłek; przekraczających 30kg lub wymiar 300cm obwodu oraz przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy w celu przeliczenia kosztów. 

 

W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail z numerem listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.


 
Odbior osobisty w naszym sklepie stacjonarnym w miejscowości Krzywaczka 627 , 32-442 Krzywaczka , po potwierdzeniu zrealizowania zamówienia.


Płatności
Dla wygody naszych klientów sklep mega-cars.pl oferuje kilka sposobów płatności:

Przelew bankowy tradycyjny
Płatność online (Przelewy24)
Płatność kartą kredytową lub płatniczą (Przelewy24)
Płatność gotówką przy odbiorze
Płatność za pobraniem

 

Dane do przelewu tradycyjnego:
MEGA-CARS Jacek Klóska
Kryspinów 82
32-060 Liszki  


Płatności online i kartami realizujemy przez polski serwis obsługi transakcji w sieci - Przelewy24, z którym współpracują największe polskie sklepy internetowe. Jest to pewny partner i gwarant bezpiecznej transakcji w sieci.

 
 
 
Masz pytanie? Napisz do nas.